Про нас

Вільна наука – агрегатор новин української науки. За допомогою сайту, наукові інститути та установи можуть з легкістю розповідати про свої відкриття та публікувати пресрелізи, а журналісти – отримувати контакт з представниками наукових установ для розповсюдження новин серед громадськості.

Якщо Ви – науковий співробітник, ми запрошуємо вас долучитися до нашого сайту та зареєструватися. Модератор перевірить Ваші дані та надасть можливість подавати пресрелізи до публікації (обов’язковим є посилання на оригінальну статтю матеріалу з наукового журналу). Кожна публікація проходитиме перевірку модератора, базову редакторську вичитку та оприлюднення релізу. Таким чином, результати Ваших наукових доробків отримують можливість бути поширеними у різноманітних медіа, як власне профільних, так і загальних. Подана можливість стає в пригоді під час подачі на гранти, а також популяризації результатів серед громадськості. Крім того, наш портал організований таким чином, що Ваші контакти можуть бути оприлюднені виключно перевіреним журналістам, зовнішні читачі матимуть змогу ознайомитися з релізом та перейти на посилання наукового журналу у разі зацікавленості.

Якщо Ви – журналіст будь-якого офіційного видання або науково-популярного блогу, ми запрошуємо вас долучитися до нашої спільноти та зареєструватися. Після проходження перевірки модератором, у Вас буде змога отримати контакти наукового співробітника для можливого інтерв’ю, уточнення результатів та перевірки трактувань наукових доробків українських вчених. Таким чином, ви зможете з легкістю контактувати з науковим інститутом / вченим / установою та публікувати оригінальні журналістські матеріали.

Якщо Ви – читач, ми запрошуємо Вас читати новини української науки та підтримувати наш благодійний проєкт. Ми працюємо без підписок, реєстрацій та реклами для того, щоб робити українську науку Вільною, Відкритою та Доступною для громадян та гостей нашого сайту.


З приводу співпраці, питань та пропозицій, звертайтеся:

СEO та засновниця проєкту,

Аспірант Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”,

Популяризаторка науки

Вероніка Кисіль:

vilnanauka@gmail.com